Blog

KCDO w Davos na World Economic Forum.

W styczniu, braliśmy udział w najważniejszej globalnej konferencji ekonomiczno-politycznej World Economic Forum w szwajcarskim Davos. Istotnymi tematami na World Economic Forum były kwestie zmian klimatu oraz transformacji energetycznej.

Czytaj więcej »

Kongres sektora FinTech

ZPF to ważny dla nas kongres, ponieważ sektor FinTech (KSF) istotnie wpływa na obszar finansowy w Polsce i rewolucjonizuje sposób funkcjonowania usług rynku finansowego.

Czytaj więcej »

Innovation Workshop KCDO.pl

30-31 marzec 2022. Co 6 tygodni spotykamy się na dwudniowy Workshop z całym zespołem. Ten workshop był wyjątkowy – ponieważ sytuacja geo-polityczna Europy uległa tak dramatyczniej zmianie.

Czytaj więcej »

Warsztaty

Rozpoczęliśmy rok pracując zdalnie, co oznaczało, że po raz pierwszy nasze warsztaty innowacyjne musieliśmy przygotować i przeprowadzić online. Pięć godzin pracy grupowej online, z przerwami wypełnionymi grami, zabawą i kawą okazały się intensywne i wymagające.

Czytaj więcej »

Webinar S&P: Przyszłość ocen ESG

Podczas webinaru zorganizowanego przez S&P Global z dużym zainteresowaniem śledziliśmy dyskusje o ewolucji oceniania ESG. Celem formułowania ocen ESG jest wspieranie managerów inwestycyjnych, banków oraz samych firmy poprzez dostarczanie właściwych informacji o tym jak wygląda proces…

Czytaj więcej »