logo fundusze

Nasi klienci

OZE

Jesteś inwestorem, przedstawicielem inwestora lub przedstawicielem działu analitycznego dewelopera OZE poszukującym idealnej lokalizacji dla farmy fotowoltaicznej, farmy wiatrowej lub pod tzw. zielony wodór?

Wiesz już w jakim regionie/gminie/powiecie/województwie chciałbyś inwestować lub w konkretnej odległości od istniejącego lub planowanego GPZ, budynku?

Może jeszcze nie wiesz, gdzie zainwestować w farmę OZE i jesteś na etapie sprawdzenia potencjału w kilku gminach, powiatach, województwach a może w całej Polsce?

Trafiłeś idealnie

Służymy pomocą. Przeprowadzimy pogłębioną analizę i dostarczymy raporty.

Napisz na sales@kcdo.pl lub wypełnij formularz kontaktowy a nasz doradca skontaktuje się
z Tobą w ciągu 24 h w celu uzupełnienia arkusza zamówienia analizy potencjału terenu wraz z raportami.

Napisz na sales@kcdo.pl lub wypełnij formularz kontaktowy a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 h w celu uzupełnienia arkusza zamówienia analizy potencjału terenu wraz z raportami.

Dlaczego geo:INFRA od KCDO to cenne narzędzie dla branży OZE?

Klient nie tylko wybiera ponad 150 parametrów kluczowych dla inwestycji PV (fotowoltaika) i FW (farmy wiatrowe), ale też szczegółowo definiuje ich wartości. Wartości mogą być różne dla różnych scenariuszy biznesowych. geo:INFRA w krótkim czasie automatycznie weryfikuje potencjał dowolnej wielkości terenu dla OZE, wskazuje zakwalifikowane działki oraz dostarcza analizę, którą w tradycyjnych procesach manualnych wykonują eksperci. geo:INFRA zmienia sposób pracy z danymi, jakość i precyzyjność informacji dla biznesu OZE.