logo fundusze

Nasi klienci

Spółdzielnie energetyczne

Reprezentujesz gminę?
Dbając o bezpieczeństwo energetyczne i przewagę konkurencyjną swojej gminy rozważasz założenie spółdzielni energetycznej? 

Zastanawiasz się, czy na terenie Twojej gminy znajdują się działki spełniające kryteria dla instalacji związanych z farmami solarnymi i wiatrowymi? Chcesz dowiedzieć się, która działka jest najbardziej optymalna z punktu widzenia kosztów budowy infrastruktury OZE?

Trafiłeś idealnie

Służymy pomocą w dostarczeniu wiedzy dzięki przeprowadzeniu analizy terenu lub wybranych działek na bazie 150 kryteriów, których wartości Klient może zdefiniować.

Napisz na sales@kcdo.pl lub wypełnij formularz kontaktowy.

Napisz na sales@kcdo.pl lub wypełnij formularz kontaktowy.

Poznaj geo:INFRA

geo:INFRA, innowacyjny produkt do zautomatyzowanego wyszukiwania działek i dostarczania informacji o potencjale terenu dla inwestorów, przychodzi z pomocą nie tylko Klientom z branży OZE jak deweloperom farm wiatrowych, fotowoltaiki, instalacji dla zielonego wodór, lecz również przedstawicielom innych sektorów, gdzie nasz produkt dzięki niespotykanej na rynku liczbie i szczegółowości kryteriów wejściowych wnosi realną wartość i bezcenną wiedzę do proces biznesowego.