logo fundusze

Blog

KCDO nominowane w kategorii Impact Startups na Web Summit 2023.

Podziel się

Jesteśmy zaszczyceni tym, że KCDO, z naszym flagowym produktem GEOBrain, zostało wybrane i nominowane w kategorii Impact Startups na Web Summit 2023 – największej konferencji technologicznej w Europie. Web Summit, w którym bierzemy udział odbywa się w Lizbonie od 13.11.2023 do 16.11.2023. 

Czym są impact startups?

Impact startups to firmy doceniane za swoje innowacje w realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ, czyli 17 celów na rzecz lepszego świata.

Dlaczego Organizatorzy Web Summit doceniają firmy takie jak nasza?

„Chcemy uczcić wschodzące firmy w naszej sieci, które dążą do osiągnięcia Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Nasz program dla startupów działających na rzecz pozytywnego wpływu na swoje społeczności, branże i ekosystemy ma na celu zaprezentowanie ich światowym liderom w dziedzinie inwestycji, firmom i mediom.” (źródło: https://websummit.com/startups/impact-startups).

KCDO.pl na największej konferencji technologicznej w Europie prezentuje swój flagowy product GEOBrain. GEOBrain automatycznie analizuje dowolnej wielkości obszary w oparciu o 150 parametrów technicznych, prawnych i społecznych, które inwestor może dowolnie zdefiniować. Następnie algorytmy GEOBrain wyselekcjonują dokładnie taki obszar, który najlepiej odpowiada potrzebom biznesowym inwestora pod kątem energetyki wiatrowej, solarnej, zielonego wodoru. Więcej o GEOBrain: https://kcdo.pl/geobrain/

Podziel się